Gizlilik İlkeleri

penisbuyutucupompalar.org olarak sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir.
 
Bu nedenlerden dolayı E-mail adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmaz ve kullanılmaz. Belirli dönemlerde penisbuyutucupompalar.org ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla, bilgileriniz sadece penisbuyutucupompalar.org tarafından kullanılabiliyor olacaktır.
Tarafımıza ilettiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelerle paylaşılmaz. Bu bilgiler ancak müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılabilecektir.
 
Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler sadece üyenin bizzat kendisi tarafından değiştirilebilir. penisbuyutucupompalar.org ya da başka bir üyenin üye bilgilerine ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
Ancak gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, penisbuyutucupompalar.org 'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda penisbuyutucupompalar.org ’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
Ayrıca kullanıcılar ve üyelere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgiler, penisbuyutucupompalar.org için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya penisbuyutucupompalar.org ’nin işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da kullanıcıların ve üyelerin önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir. penisbuyutucupompalar.org, tarafından Site dâhilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler ve kullanıcıların kişisel bilgileri penisbuyutucupompalar.org veya işbirliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan reklam, tanıtım pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir.
penisbuyutucupompalar.org olarak müşteri kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde saklanmamaktadır. Bu bilgiler ayrıca üyelik esnasında ve/veya daha sonraki dönemlerde ''üyelik bilgisi'' adı altında talep edilmemektedir. Alışveriş sırasında penisbuyutucupompalar.org çalışanları dahil, hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görememektedir. Bu bilgiler, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara SSL güvenlik sistemi üzerinden iletilmektedir.